Admin

Každé znamenie horoskopu má svoje plusy aj mínusy. Má svoje kladné, ale aj záporné stránky a to čo sa osobného, ​​tak aj partnerského života týka. Dnes sa spoločne pozrieme na to, ktoré chyby vo vzťahu podľa vášho znamenia robíte najviac a na čo by ste si mali rozhodne dať pozor! Nájdite svoje znamenie a prečítajte si, na čo by ste si mali dať pozor.

 

Baran – Ste tvrdohlavý človek, ktorý si takmer nikdy neprizná svoje chyby. Keď niekto na vaše chyby upozorní, urazíte sa. Vašim problémom je aj netrpezlivosť.

 

Býk - Rovnako ako baran, aj vy ste veľmi tvrdohlavá osoba. Máte svoje vlastné názory, ktoré nikto nikdy nezmení, pretože názory ostatných ľudí nepočúvate.

 

Blíženci - Ste osoba, ktorá nevie čo chce. Občas to vyzerá, ako by ste mali dve osobnosti, pretože každú chvíľku chcete niečo iné. Treba si určiť presne to, čo chcete a ísť za tým.

 

Rak – Akonáhle sa zamilujete, milujete celým svojim srdcom. Bohužiaľ, milujete až veľmi a občas je to nepríjemné. Váš partner má vedľa vás pocit, že nemôže dýchať.

 

Lev – Ste osoba, ktorá je rada stredobodom pozornosti. Tú samozrejme dostávate na začiatku vzťahu, ale neskôr pozornosť upadá a vy sa vo vzťahu cítite nepohodlne a začínate žiarliť. Musíte si uvedomiť, že vaša polovička sa môže zaujímať predsa aj o iné veci, nie len o vás.

 

Panna – Na svoju polovičku sa vždy prehnane viažete, čo je veľká chyba. Vaša láska je taká obrovská, že si pokojne necháte ubližovať. Kvôli tomu ale strácate svoju osobnosť a prestávate si samú seba vážiť.

 

Váhy – Svoje city veľmi neviete dávať najavo, takže pôsobíte skôr chladne a neprijateľne. Skúste sa uvoľniť a prestaňte toľko premýšľať nad tým, čo si o vás ostatní myslia.

 

Škorpión – Keď vás partner naštve, dokážete úplne vybuchnúť a často hovoríte veci, ktoré by ste najradšej vzali späť. Keď sa schyľuje k hádke, radšej sa poriadne z hlboká nadýchnite a najskôr si premyslite,

 

Strelec - Ste výbušná osoba a jediné, čo vám pravdepodobne môže pomôcť, je cvičenie na upokojenie. Odporúčame vám to isté, čo škorpiónovi, a to naučiť sa pracovať so svojím dychom a premyslieť si všetko skôr, než niečo poviete.

 

Strelec – Ste veľmi silná osoba, ktorá k sebe potrebuje niekoho rovného. Nevyberajte si človeka, ktorý pôsobí tak, že je slabší ako vy. Mohli by ste ho totiž zraniť a možno aj zničiť.

 

Vodnár - Ste síce človek, ktorý si s ničím veľmi neláme hlavu, ale je potrebné, aby ste na chvíľku začali brať veci vážne. Keď to robíte chvíľku, je to v poriadku, ale neskôr to vášho partnera začne poriadne štvať.

 

Ryby - Vaším problémom je, že neviete nahlas povedať to, čo vám vadí. Radšej vo dusíte vo vnútri, než aby ste sa s polovičkou hádali. Nezabudnite však, že výmena názorov a hádky do vzťahu jednoducho patria a posilňujú ho!