Admin

Každá žena chce vyzerať dobre. Či už máte osemnásť, dvadsaťpäť alebo štyridsať, určite sa aj vy obliekate preto, aby ste vyzerali dobre a nielen to. Chcete sa aj dobre cítiť, odlíšiť sa od ostatných a nejako zažiariť. Niekedy si však mnohé ženy lámu hlavu nad tým, čo si na seba obliecť. Niektoré kúsky sa kombinujú ťažko, iné zas naopak, ľahko. Práve preto by ste mali mať z oboch týchto kategórií hneď niekoľko kusov oblečenia, ktoré následne budete nosiť. Základné kúsky by vám však v šatníku nemali chýbať, pretože práve vďaka nim môžete vyzerať ako bohyňa, ktorá ovládla celú módu a vie, ako s ňou narábať. A to predsa svetu chcete vyslať, že áno?

Dnes sme si pre vás pripravili zopár tipov, vďaka ktorým budete vyzerať najlepšie ako sa dá. Sú to kúsky, ktoré by vám vo vašom šatníku nemali vôbec chýbať a dokonca by ste mali mať hneď niekoľko kusov z každého tohto oblečenia vo svojom šatníku.

 

Obyčajné tričko

Viete, ktoré tričká sa kombinujú najlepšie a najľahšie? Tie bez potlače a zbytočných ozdôb, ktoré sú mnohokrát práve na obtiaž. Čierne, sivé, svetlo ružové alebo modré tričká bez nejakých nápisov a trblietok sú jednoducho veci, ktoré by vám vo vašom šatníku nemali chýbať. Tieto klasické tričká s okrúhlym výstrihom, ktorý nesiaha až po pupok sú presne tie tričká, ktoré by si u vás mali nájsť miesto. Chcete zvýrazniť svoju postavu a najmä svoj úzky pás? Určite by ste si mali tričko zastrčiť. Či už do nohavíc alebo sukne. Výhodou pri tomto triku je aj to, že vám to opticky predĺži nohy. Takéto obyčajné tričká by ste mali nosiť práve na tento spôsob, pretože nezastrčené tričká mnohokrát len pridávajú opticky na váhe a celok nevyzerá veľmi súmerne a pekne.

 

Oversized čierny sveter

Pre tých, ktorí nevedia, čo je slovíčko „oversized“ máme pre vás vysvetlenie. Oversized znamená niečo veľké, alebo väčšie, ako je vaša veľkosť. Práve tento štýl je veľmi obľúbený u mnohých žien, ktoré sa radi dobre obliekajú. Ak chcete zaujať, v šatníku by vám nemal chýbať „veľký“ alebo inak povedané „oversized“ čierny sveter, no pri jeho výbere by ste si mali dávať pozor, aby ste to náhodou neprehnali, pretože by ste mohli vyzerať ako obrovský čierny oblak. Čierna je farba, ktorá zužuje a aj veľký sveter dokáže pridať na ženskosti a vy budete vyzerať jednoducho perfektne. Kombinácia tohto svetru spolu s úzkou sukňou spraví veľmi pekný kontrast, po ktorom určite budete túžiť aj vy.

 

Kvalitné rifle

Rifle sú obľúbeným kúskom, ktorý by nemal chýbať žiadnej žene. Pri výbere týchto nohavíc je však veľmi dôležité zvoliť ten správny strih. Kým v minulosti sa nosili zvonové nohavice, dnes sú veľmi obľúbené rifle, ktoré presne kopírujú vašu postavu. Rifle s vysokým pásom vám vytvarujú perfektnú postavu a vy budete vyzerať naozaj skvelo. Okrem toho, rifle sú takisto aj veľmi pohodlné a jednoducho ich skombinujete s čímkoľvek. Či už stavíte na športový outfit a obujete si k nim tenisky, alebo stavíte na lodičky a vytvoríte tým elegantný outfit, všetko je možné.

 

Bunda

A teraz tým nemyslíme obyčajnú bundu na zimu, ktorú má snáď každý. Myslíme tým elegantnú bundičku, ktorú budete môcť nosiť celú jar a aj jeseň. Pre tieto ročné obdobie sú charakteristické mierne teploty, kedy je vhodné, aby ste na seba niečo prehodili. Presne v tomto čase prichádzajú na rad bundičky, ktoré nie sú príliš hrubé a nosia sa veľmi príjemne. Stavte na čiernu bundu alebo nejakú inú tmavú farbu, ktorá sa jednoducho kombinuje s celým outfitom.


Lodičky

A samozrejme, nesmú chýbať ani lodičky, ktoré by mala mať každý žena, aspoň jeden pár. Lodičky sú ženské a na ženskej nohe vyzerajú naozaj neodolateľne. Pri každej príležitosti, kedy môžete, by ste mali staviť na lodičky, ktoré budú príjemné na nosenie a vy budete vyzerať naozaj perfektne.

 

 

ZDROJ