Admin

Pozrite sa na tento obrázok 5 dievčat a predstaviť si, ktorá z nich bude najpríťažlivejšia, keď sa otočia. A nemyslíme tým „krásne“ podľa bežných štandardov krásy – je to všetko o vašich pocitoch.

 

Dievča 1

Ak sa vám zdá prvé dievča najatraktívnejšie, pravdepodobne ste pokojný a sebavedomý človek . Nebojíte sa prekážok, ste pripravení vyriešiť všetky ťažkosti so zdvihnutou hlavou. Odvážne preberáte nové veci a nadšene robíte to, čo sa vám páči.

Nedáte sa len tak ľahko poraziť. Ste trpezliví pri dosahovaní svojich cieľov a ste schopní získať to, čo potrebujete. Nie ste plachý človek, ale skôr odvážny a rozhodný. Viete, čo chcete, a určite to dostanete.

 

Dievča 2

Výber druhého dievčaťa môže znamenať, že ste spoločenský človek, ktorý rýchlo nadväzuje kontakt s ostatnými. Ste trochu naivný a občas šialený. Zároveň viete, ako dosiahnuť svoj cieľ. Ste bezstarostný človek, ktorý má často dobrú, hravú náladu.

Ste veľmi veselý človek. Snažíte sa zostať pozitívny a nezobrať si zlé veci k srdcu. No niekedy sa vás určité slová dotknú..

 

Dievča 3

Ak uprednostňujete tretie dievča, potom ste pravdepodobne skromný a plachý človek . Nieste vôbec spontánny človek a máte radi veci vždy na poriadku..

Ste láskaví a bez konfliktov. Pozeráte sa hlboko do duše a snažíte sa pochopiť emócie a pocity druhých. Nebojíte sa nepohodlia, aby ste urobili radosť inej osobe. Ale harmónia je pre vás dôležitá, takže niekedy musíte byť sami so sebou.

 

Dievča 4

Ak ste si vybrali štvrté dievča, je pravdepodobné, že ste veľmi pokojný človek. Nie je ľahké vás zahanbiť alebo zmiasť . Radšej by ste uprednostnili rozum ako srdce.

Ste hrdý človek, ktorý žije v harmónii sám so sebou. Neubližujete druhým, aby ste dosiahli svoje vlastné ciele. V skutočnosti ste spoločenský človek a ste pripravení pomôcť komukoľvek.

 

Dievča 5

Výber piateho dievčaťa môže znamenať, že ste nezávislý vytrvalý človek . Ste zvyknutí dosahovať svoje ciele. V prípade potreby dokážete sami pracovať. Ste si istí a nezávislí, takže len zriedka požiadate o pomoc alebo prijmete pomoc od ostatných, aj keď sú pripravení poskytnúť vám podporu a starostlivosť.

Ste tvrdohlaví a pre ľudí nie je ľahké presvedčiť vás ,aby ste zmenili názor. Neradi spoznávate nových ľudí. Ale tí, ktorí sú schopní dostať sa do vášho srdca, sa stanú vašimi skutočnými priateľmi, ktorí sa na vás môžu úplne spoľahnúť.

 

 

ZDROJ