Admin

Mužom sa niekedy zdajú životy žien nepochopiteľné a všetky radosti a úskalia života, s ktorými sa nežné pohlavie stretáva, sa im zdajú malicherné či vymyslené.

My sme sa rozhodli odhaliť, s čím sa musia ženy každý deň potykať.

 

 

Umývanie vlasov pred spaním

Celý deň nie je čas na to, aby ste si umyli vlasy, a preto to odkladáte až na večer. Lenže večer je už každý unavený, a tak namiesto toho, aby ste si vlasy vysušili, jednoducho si idete ľahnúť s mokrými vlasmi. Ten výbuch, ktorý ráno zažívate, pozná asi každá žena.

 

Nepohodlné topánky

Stačí jeden deň v lodičkách na vysokom opätku alebo nepohodlných topánkach, ktoré ste na nohách nemali už dávno a ďalších minimálne päť dní sa musíte spoliehať na žabky kvôli otlakom a odreninám. V takýchto prípadoch nepomáha ani náplasť.

 

Slnečné okuliare vo vlasoch

Vec, ktorá sa nestala asi nikdy žiadnemu mužovi na planéte. Stačí si dať na pár minút slnečné okuliare do vlasov, aby vám nezavadzali v rukách a odrazu sú do nich tak zamotané, že ich vyťahujete aspoň polhodinu.

Ešte jedna náročnejšia výzva, ktorej musia vaše vlasy čeliť:

 

Odtlačok gumičky na ruke

Gumičky sa vždy strácajú jedna radosť, a tak pre istotu ich nosíte najradšej na zápästí? Určite máte večer samé zo seba radosť, keď vidíte ten odtlačok.

 

Silný vietor

Ráno sa pekne nalíčite, dáte si na ústa rúž či lesk na pery, no len čo vyjdete von, máte z celého mejkapu jednu machuľu. Vietor je veľkým nepriateľom všetkých žien s dlhými vlasmi.

 

Vrkoč po celý deň

Vrkoč je jedným z najpraktickejších účesov, ktoré ženy môžu nosiť. Vlasy nikam nepadajú, nezavadzajú a vy tak môžete robiť úplne všetko, čo potrebujete. Nevýhodou je len potom bolesť vlasov, alebo presnejšie korienkov vlasov a hlavy, keď si ho dáte dolu.

 

Natrhnutá gumička

Nielen, že sa gumičky strácajú. Ony sa aj veľmi radi trhajú! A to najmä v tých najneočakávanejších situáciách, pri ktorých ich naozaj veľmi potrebujete.

 

Špinavá kozmetická taštička

Nosíte so sebou menšie kozmetické taštičky, v ktorých sa nachádzajú tie najpotrebnejšie veci? Po pár dňoch ju máte určite zašpinenú od mejkapu alebo očných tieňov.

 

Odtlačený rúž

Mnohé ženy nedajú dopustiť na rúže, ktorými perfektne zvýraznia svoje pery. Nevýhodou je, že pri pití či jedení nechávajú odtlačky úplne všade.

 

Vyzlečenie podprsenky

Asi neexistuje lepší pocit, ako si dať po celom dni podprsenku dolu.

 

 

ZDROJ