Admin

sú zaručené. Pýtate sa prečo tomu tak je? Máme vysvetlenie, s ktorým Niektoré ženy sa ani veľmi nemusia snažiť a ich úspechy u mužov prišli sami vedci. Na čo teda došli?

Hlavné je vraj posúdenie a zhodnotenie toho, či dotyčná bude schopná dať mužovi potomka. To je pre mužov prioritným určujúcim faktorom či má o konkrétnu ženu záujem, alebo nie. Určité ženské vlastnosti ju robia atraktívnou, pretože sú spájané s dobrým zdravím a hlavne s plodnosťou. Keď si muž aj keď nevedomky týchto povahových vlastností všimne, nedokáže odolať.

 

Čomu muži teda na ženách dávajú prednosť?

 

Úzky pás a širšie boky

Širší pás sa vzťahuje k plodnosti danej ženy, pravdepodobnosti silného a zdravého potomstva a tiež zárukou jednoduchého pôrodu. Muža najviac vzrušuje, ak je pomer pásu versus bokov 7:10, čo znamená 70 cm v páse, 100 cm cez boky. Akonáhle takú ženu uvidí, ich podvedomie začne pracovať na plné obrátky a sú ochotní urobiť čokoľvek. Postava tvaru presýpacích hodín je jednoducho podľa mužského pohľadu tou najkrajšou a najpríťažlivejšou.

 

Vášnivý vysoký hlas

Zatiaľ čo ženy dávajú prednosť hlbokému hlasu, muži vraj naopak nemôžu odolať vysokému tónu hlasu ženy. Vraj to v nich vyvoláva predstavu niečoho mladého, zvodného, neobjaveného, atraktívneho a zdravého. Tu ale existuje mnoho výnimiek, ale všeobecne sa kladie dôraz na pocit mladosti a s tým spojená možnosť plodnosti                     

 

Tvár

Pre mužov je veľmi dôležitý atraktívny vzhľad ženy. Ideálnym považujú tvár ženy, ktorý by mal byť symetrický s veľkými očami, plnými perami, malým nosom a krásnym úsmevom. K tomu ešte zdravé biele zuby a dlhšie vlasy a žiadny muž neodolá. Aj keď sú pre nich atraktívnejšie blondínky, ktoré evokujú mladosti a plodnosť, niektorí uprednostňujú tmavovlásky, tie v nich vyvolávajú pocit väčšej sexuality a rodiny.

 

Povaha

Muža viac priťahujú neprístupné, tajuplné a na prvý pohľad nečitateľné ženy, ktoré ovládajú schopnosť počúvať a radšej mlčia, než za každú cenu presadzujú svoj názor. Chcú ženu dobýjať a usilovať o jej priazeň. Čím viac sa žena prejavuje ako krehká bytosť, ktorá potrebuje ochranu a pomoc silných mužských paží, tým je atraktívnejšia, pretože muži sú od prírody ochrancovia a ich povahe lichotí to, že sa na nich žena spolieha a potrebuje ich.

 

Poprsie

Prvé, čo si muži na ženách všímajú, je ich poprsie. Je to spájané s plodnosťou a schopnosťou dojčiť dieťa. Páni preferujú oblé a stredne veľké prsia. Na veľký dekolt sa síce pozrú radi ale veľmi ich nepriťahuje.

 

Celkový vzhľad

Celková postava ženy priťahuje muža ďaleko viac, než jej inteligencia alebo majetok. Upravená, nalíčená, pekne učesaná, vhodne oblečená a navoňaná žena je magnetom, ktorý doslova muža priťahuje. Žiadny muž sa neotočí za ženou, ktorá o seba na prvý pohľad nedbá, pretože vie, že rovnako by nedbala ani o neho a jeho deti.

 

Jemný flirt

Muži sú vo svojej podstate ješitní a reagujú na flirtovanie zo strany ženy ako na niečo, čo ich doslova rozpaľuje. Nepatrný zvodný úsmev, žmurknutie, letmý dotyk, pohladenie, alebo prehodenie nohy cez nohu, tomu žiadny neodolá. Keď k tomu ešte žena pridá nejakú tú chválu či uznanie, tak muž nemá šancu.

 

Topánky na vysokom podpätku

Vysoký podpätok žene predĺži nohy, spevní lýtka a narovná postavu. Žena vyzerá vyššia a atraktívnejšie. Muži milujú ženy, ktoré majú dlhé nohy a práve topánky na podpätku túto predstavu umocnia.

Milé dámy, či už ste malá, vysoká, blondínka, ryšavka či brunetka, štíhla, alebo trošku plnšej postavy, nezabudnite vždy a za každých okolností zostať sama sebou. Nemusíte spĺňať za každú cenu ideál tej najkrajšej ženy, pretože ani všetci muži nie sú dokonalí s vyšportovanou postavou a povahou neohrozeného rytiera a napriek tomu ich milujeme.

 

 

ZDROJ