Admin

Bude to už siedmy rok, čo si Švédka menom Natasha Crown vysnívala, že bude mať najväčší zadok na svete. Aj keď už má jej pozadie obvod viac než 2 metre, stále to pre ňu nie je dosť. Veľký zadok jej skrátka pridáva na sebavedomí. “Milujem ten pocit mať veľký zadok. Keď sa prechádzam, cítim, ako sa mi trepe, a som z toho nadržaná. Myslím, že je to ten najlepší pocit. Vďaka môjmu zadku sa cítim sexi a veľmi mocne,” zverila sa nedávno pre britský portál The Sun .

 

Spočiatku chcela mať Natasha iba o trošku väčší zadok, avšak neustálemu zväčšovaniu svojho pozadia následne prepadla úplne. Dnes má za sebou už tri plastické operácie zadku. V prepočte za ne dala už viac než 50-tisíc eur. Veľká časť jej monštruózneho pozadia ale nie je iba silikón, ale aj tuk. Denne zje porciu, ktorú by priemerne zjedli 4 ženy, a to v priemere až 6000 kalórií. Miluje pizzu, cestoviny a tiež sa priznala, že pre ňu nie je problém zjesť aj 6 kíl Nutelly za mesiac.

 

Nič ju nezastaví

Jej príbuzní majú o Natashu obavy, pretože veľmi pribrala, čo má veľký vplyv na jej zdravotný stav. Tiež sa strachujú, že sa ďalšie plastické zväčšenie pozadia nemusí vydariť a žena môže zomrieť. Natasha však verí, že toto jej prípad nebude, a svojich fanúšikov tiež uisťuje, že zdravie svojho tela nezabúda udržiavať pravidelným pohybom.

Hoci si jej okolie a najmä rodičia neprajú, aby zo seba ďalej robila “monštrum”, mladá žena sa nenecháva odradiť a robí len to, čo ju robí skutočne šťastnou. Mnoho ľudí si ale myslí, že Natasha vyzerala príťažlivejšie predtým než s bláznivým zväčšovaním svojho zadku začala. FOTO ako vyzerala Natasha pred zväčšovaním pozadia nájdete vo fotogalérii.

 

 

ZDROJ