Admin

Podprsenka je najdôležitejším prvkom šatníka každej ženy. Máme ju na sebe takmer každý deň a od toho závisí aj naša nálada a sebavedomie.

 

My sme zhromaždili niekoľko tipov, ako sa cítiť pohodlne pri nosení tohto kúska spodnej bielizne a využívať ho naplno.

 

Nenechajte si vyzliecť podprsenku

Podprsenky bez ramienok sa vám kĺžu na brucho alebo zle podopierajú prsia, a to je skutočne nepríjemné. Na zadnú stranu podprsenky pripevnite popruh, prevlečte ho pod prsia a na druhej strane ho zapnite na chrbte. Teraz vaša podprsenka zostane na svojom mieste, nech robíte čokoľvek.

 

Tajomstvo perfektnej push-up

Táto technika je skvelá na výlety alebo fotografovanie. Samolepiace košičky prilepte šikmo namiesto v obvyklej vodorovnej polohe - zospodu a zo strany každého prsníka.

 

Ak sa ramienka začnú trieť po vašej pokožke

Pod ramienka pripevnite špeciálne silikónové podložky, ktoré im nedovolia sa trieť po pokožke. Odieracie ramienka sú vo všeobecnosti znakom toho, že pás podprsenky je natiahnutý a všetka záťaž smeruje k ramienkam.

 

Urobte si šaty bez ramienok pohodlnejšie

Vybrať správnu podprsenku k šatám bez ramienok, obzvlášť s otvoreným chrbtom, nie je jednoduchá vec. Skvelým východiskom je odstrihnúť prednú časť podprsenky a prišiť ju rovno do živôtika.

 

Ako nastaviť ramienka

Pamätajte si: Optimálna nastavenosť je, keď sa vám pod ramienko na ramene zmestia dva prsty umiestnené jeden nad druhým. Teraz je nastavenie ramienok jednoduché!

 

Zdvihnutie prsníkov

Ak je vaša podprsenka natiahnutá a drží vaše prsia zle alebo jednoducho chcete väčší zdvih prs, prekrížte ramienka vzadu.

 

Ako vylepšiť čipkovanú podprsenku

Toto spodné prádlo vyzerá vynikajúco a je pohodlné a mäkké, pretože nemá podšívku a elastické prvky. Napriek tomu nedáva vašim prsiam žiadny objem. Ak chcete tento problém vyriešiť, vložte dovnútra do košíčkov vložky z plaviek. Môžete ich opraviť pomocou lepiacej pásky na oblečenie.

 

Ak máte medzery

Známy problém medzi dámami s veľkými prsiami. Aby ste svoje krivky nevystavili výzoru cudzích ľudí, pripevnite okraje trička medzi gombíky obojstrannou lepiacou páskou vyrobenou na oblečenie.

 

Pohodlný spôsob skladovania podprseniek

Skvelý spôsob, ako uložiť podprsenky, je použiť jednoduchý vešiak. Nestratia tak tvar a budú vždy po ruke.