Admin

Nie každému mužovi sa sa ľahko vyjadrujú svoje pocity verbálne. Našťastie reč tela môže pomôcť.

Chcete vedieť, čo by vám objatia mohli povedať o vašom vzťahu? Čítaj ďalej.

 

1. Objatie zozadu

Silné objatie zozadu hovorí, že je pripravený vás ochrániť pred všetkými ťažkosťami a nebojí sa zodpovednosti. Je to skutočný rytier a vedľa neho sa budete určite cítiť v bezpečí.

 

2. Objatie v páse

Aj keď vám muž svoje pocity ešte nepriznal, toto objatie hovorí za všetko. Pred vami je neozbrojený a chce spolu tráviť čo najviac času. Buďte však opatrní: títo muži sa často rýchlo zamilujú a odchádzajú z lásky.

 

3. Objatie s potľapkaním po chrbte

Toto objatie je bežnejšie pre priateľské vzťahy než pre romantické vzťahy. Ak ste teraz len priatelia, romantika je nepravdepodobná: váš priateľ vás však podporí a vypočuje. A ak ste vo vzťahu a je to jediné objatie, ktoré zažijete, stojí za to o ňom premýšľať. Zdá sa, že tvoj muž nie je s tebou kvôli veľkej láske.

 

 

4. Objatie pri pohľade do očí

 

Ak vás neuveriteľne jemne objíme a potom sa vám pozrie priamo do očí, môžete si byť istí: toto je symbol skutočného a hlbokého spojenia medzi vami dvoma. Veľmi si vás váži a všetko, čo sa deje, je pre neho skutočne dôležité. Takéto vzťahy majú budúcnosť a možno aj veľmi šťastnú.

 

5. Objatie „London Bridge“

Je medzi vami doslova vzdialenosť a samotné objatie sa zdá uponáhľané a iba zdvorilé. Je možné, že sa o seba navzájom nestaráte a pokúšate sa len zachrániť vzťah. 

 

6. Dlhé objatie

Toto objatie je určite každému známe. Je nevyhnutné, keď potrebujeme podporu milovanej osoby. Trvá to bez akýchkoľvek slov a veci sa nejakým spôsobom pozerajú hore. Verte nám, tento človek je pripravený byť s vami v radosti a smútku, čo je veľmi dôležité.

 

7. Jednoručné objatie

Keď vás váš drahý partner obíjme za rameno znamená to, že vás vezme pod svoje krídla a pokúsi sa vás ochrániť pred akýmkoľvek nešťastím. Ale ak dievča takto objíma chlapa (obzvlášť keď sa lúči), je pravdepodobné, že ho vníma len ako dobrého priateľa a vzťah nie je skutočne možný.

 

8. Nezbedné objatie

Tento chlap má búrlivú náladu a nemôže sa dočkať, až posunie váš vzťah do novej fázy. A tak sa snaží rýchlo predviesť, že jeho žena patrí jemu a iba jemu. Ak sa váš vzťah práve začal a on už nesleduje svoje ruky, sotva to hovorí o hlbokých pocitoch. Mohol byť len hráč. Ale ak ste spolu už nejaký čas, potom na takom flirtovaní nie je nič zlého. Práve naopak, oheň stále horí a jeho láska stále horí.

 

9. Silné objatie

Ak vás muž silno objíma a hladí po chrbte, máte šťastie správa sa k vám veľmi dobre a váži si vás. Títo muži sú veľmi úprimní a romantickí a snívajú o silnej a šťastnej rodine. Mimochodom, sú z nich aj vynikajúci manželia - tak sa naňho pozrite bližšie.