Admin

Nikdy nie je neskoro na splnenie si svojich snov. Zrejme to si povedala dáma, ktorá rozhodne nepatrí do starého železa! Aj vo svojom veku totiž môže vďaka vzhľadu a fantastickej postave pokojne vyvolať žiarlivosť žien a túžbu mužov.

Kathy Jacobs pochádza z amerického mesta Calabasas v Californii. Aj napriek tomu, že má 56 rokov, sa prebojovala do finále súťaže modeliek. Dostala tak nečakanú pozornosť, a dokonca kývla na ponuku nafotiť zábery v plavkách pre prestížny časopis Sports Illustrated Swimsuit.

Zrelá dáma chcela účasťou v súťaži poukázať na to, aké je dôležité neodpisovať ľudí kvôli veku, vzhľadu či výške. Mnohé ženy si ju okamžite zamilovali, pričom je nimi doslova bombardovaná neustálymi otázkami ohľadom stravy, cvičenia či starostlivosti o pleť.

Stala sa tvárou niekoľkých reklám a dokonca sa objavila v bikinách vo videoklipe americkej skupiny Green Day. Milovníčka čokolády prezradila, že cvičí štyrikrát týždenne a kvôli cukrovke musela pred pár rokmi zmeniť spôsob stravovania. Rada si však dopraje chutné jedlo, ale všetko musí byť s mierou.