Admin

Nedávno sme vás informovali o mamičke, ktorá porodila identické štvorčatá, pričom im lekári dávali veľmi malú šancu na prežitie. Pozornosť si však zaslúžia aj trojčatá, ktoré sú taktiež kópiou jednej osoby. Dievčatá dokonca oslávili pred pár dňami plnoletosti.

Sam, Fay a Mel van Wely pochádzajú z Holandska a sú identické trojčatá. Aj keď si uvedomujú, že každá z nich je jedinečná osobnosť, život si užívajú bok po boku. ,, Sme trojčatá a robíme všetko spoločne, pretože máme rovnaké záujmy. Nenosíme však rovnaké oblečenie, aby to nebolo mätúce,“ uviedla Sam na sociálnej sieti.

Dievčatá pútajú pozornosť všade, kam prídu a ľahko sa im podarí zmiasť zákazníkov, pretože pracujú v rovnakom obchode, aj keď na rôznych oddeleniach. Ich mama Indira je presvedčená, že sestry by mali viac aktivít tráviť nezávisle, ale krásky na to nevidia dôvod.

18-ročné blondínky spoločne propagujú zdravotný životný štýl, pričom sú vegetariánkami a pravidelne športujú. Ich outfity sú rovnaké, ale majú rozdielne farby kvôli okoliu. „Priťahujeme dosť pozornosti aj bez toho, aby sme nosili rovnaké oblečenie. Ľudia sa na nás na uliciach vždy pozerajú a pýtajú sa či sme identické trojčatá,” vysvetlila Fay.