Admin

Určite ste od nejakého mladšieho muža začuli, že by rád spoznal ženu stredného veku. Je to veľmi bežné a pochopiteľné, preto sme si pre vás pripravili 5 dôvodov, prečo muži preferujú vzťah so ženou stredného veku!

 

1 Vyspelosť

Nie je potrebné si nič nahovárať, ženy stredného veku vedia svoje a za svoj život si už niečím prešli. Majú hodnotné životné skúsenosti, ktoré rady odovzdávajú ďalej. Pre mužov je to veľmi príťažlivé. Tieto ženy už vedia, čo si od života želajú a prešli si mnohými skúškami života, ktoré ich sformovali až doteraz. Preto je prirodzené, že sú príťažlivé pre mužov každého veku.

 

2 Milovanie

Žena stredného veku už za tie roky veľmi dobre vie, čo sa jej v posteli páči. Každý mladý muž si aspoň predstavuje, aké to asi je, so ženou stredného veku. My pre vás tú odpoveď máme. Roky skúseností robia svoje. Tieto ženy už nad sebou nepochybujú a vedia úplne presne, čo sa im v posteli páči!

 

3 Nadhľad

Ženy stredného veku už nemajú potrebné nervovať sa kvôli zbytočnostiam. Vypestovali si istý nadhľad a nenechajú nič, ani nikoho, aby im zničil ich pokoj na duši. Vzťah s mladšou ženou môže byť celkom hektický, pretože mladšej žene chýbajú životné skúsenosti. Za to žena stredného veku nebude na muža kričať, alebo mu robiť naschvály. Nemá to totiž potrebné.

 

4 Domácnosť

Tieto ženy už majú svoj dokonalý, vyšperkovaný systém v domácnosti. Už presne vie, čo urobiť a kam siahnuť. Asi nemožno porovnávať domácnosť mladej slečny a ženy stredného veku. Tieto ženy sa dajú považovať za expertov v domácnosti, pretože už za tie roky našli svoje osvedčené spôsoby, vďaka ktorým udržujú domácnosť úhľadnú a čistú.

 

5 Odovzdávanie skúseností

Tieto ženy si už zažili svoje. Sklamanie, smútok, depresia, osamelosť, bezmocnosť, ale aj plno pozitívnych momentov vo svojom živote. Už veľmi dobre vie, ako sa zachovať a ako sa nesprávať. Pre mladého muža je vzťah so staršou ženou veľkým prínosom, pretože sa môže všeličo naučiť. Môže sa naučiť skutočne veľa, to bez pochýb.

 

Napíšte nám svoj názor do komentárov a či sa vám článok páčil, budeme radi, pokiaľ ho zdieľate so svojimi priateľmi!

 

ZDROJ: https://plamenlasky.cz/ze-zivota/5-duvodu-proc-muzi-preferuji-vztah-se-zenou-stredniho-veku/