Admin

Tentokrát vašou úlohou nebude zapamätať si vec, ktorú ste videli na obrázku ako prvá, ale dostanete na výber zo štyroch žien a budete musieť vybrať iba jednu. Nad týmto textom sa nachádza obrázok, na ktorom sú znázornené 4 ženy. Vašou úlohou bude pozrieť sa na obrázok a následne vybrať tú ženu, ktorá vám bude pripadať najstaršia. Akonáhle si vyberiete, zapamätajte si jej číslo. Následne si pri vašom čísle prečítajte, čo váš výber prezrádza o vašom charaktere. 

Prvá a druhá žena:

  1. Ak ste zvolili prvú ženu, znamená to, že ste realista. Najviac sa vo svojom živote sústredíte predovšetkým na realizáciu svojich plánov. Keď niečo naplánujete, alebo si niečo zaumienite, musíte to mať. Ste človek, ktorý je na svoj životný štýl zvyknutý a rozhodne ho nechce meniť. Neveríte ničomu, čo nie je podložené dôkazmi. Ste človek vyrovnaný, ktorému nerobí problém čomukoľvek sa prispôsobiť.
  2. Ak ste zvolili druhú ženu, znamená to, že ste jednostranná osobnosť. Vaším problémom je tvrdohlavosť. Často vám robí problém súhlasiť s odlišnými názormi, než sú tie vaše. Ste človek, ktorý dokáže ľudí ľahko naštvať. Našťastie ale nemáte iba zlé vlastnosti. Medzi tými dobrými prevláda cieľavedomosť. Svojich cieľov sa nevzdávate a pracujete na nich tak tvrdo, kým ich nedosiahnete. Vaša cieľavedomosť je skvelá napríkladna stúpanie vo vašej kariére.

 

Tretia a štvrtá žena:

  1. Ak ste zvolili tretiu ženu, znamená to, že ste osoba s tvorivou povahou. Možno by ste to do seba nepovedali, ale máte v sebe skrytý talent. Stačí len hľadať a poriadne ho využiť. Vaše myslenie je neštandardné a v tom je vaša jedinečnosť. Ste človek kreatívny, ktorý má bujnú fantáziu a skvelé nápady. Ste človek, ktorý vďaka svojmu talentu ľahko dosiahne slávu a uznanie. Nedovoľte však, aby vás tieto veci pohltili.

  2. Ak ste zvolili štvrtú ženu, znamená to, že ste človek prostý, ktorý sa raduje z maličkostí a obyčajných vecí. Ste pravdepodobne šťastný človek, ktorého momentálne nič netrápi. Nie ste človek, ktorý by sa za niečím hnal a žiadal od života niečo, čo si nezaslúžite. Nie ste človek, ktorý by len tak bral, keď niekto dáva. Pokiaľ niečo chcete, sami na tom pracujete a sami do toho dávate všetko, aby ste dosiahli to, po čom túžite. Ste čestný človek, ktorý má veľa priateľov. Nevyhovárate sa, neulievate sa.