Admin

Spodná bielizeň nie je pri sexi outfitoch to najdôležitejšie. Rozhodne to nie je jediná sexi voľba, ak chcete zapôsobiť na svojho muža. Neuspokojte sa s rovnakou ružovou podprsenkou, ktorú si každá druhá žena kúpi v obchode.

Existujú aj iné odevy, ktoré vzrušujú mužov oveľa viac ako štandardná podprsenka a nohavičky či korzet. Tu je 7 vecí z dámskeho šatníka, ktoré muži považujú za neodolateľne príťažlivé:

 

1. Legíny

woman running on stairs                         

Prečo je všetko, čo momentálne Victoria’s Secret ponúka, také sexi? Legíny sa za posledných pár rokov stali absolútnym sexuálnym fetišom. Zatiaľ čo spodná bielizeň nenecháva takmer nič na fantáziu, priľnavé a tvarujúce legíny si nájdu spôsob, ako to urobiť v oboch smeroch.

Všetko skryjú a zároveň všetko ukážu – ako je to možné? Bez ohľadu na to, verte, že muži radšej sledujú svoju manželku, ako venčí psa v ich nových legínach, ako by každý deň sledovali lacné módne prehliadky spodnej bielizne.

 

2. Károvaná sukňa

Na dospelej žene v károvanej školáckej sukni s dĺžkou tesne nad kolená je niečo veľmi vzrušujúce. Pridajte podkolienky a… sledujte reakciu svojho muža.

                       

 

3. Okuliare

Na žene, ktorá skrýva oči za čiernymi okuliarmi s hrubými rámami, je niečo príťažlivé a v mozgu bežného muža sa vyskytne priveľa lákavých podnetov.

woman standing near glass window                       

 

4. Dlhé kožené čižmy

Je ťažké nepozerať sa na nohy ženy, ktorá nosí kožené či latexové čižmy po kolená alebo stehná. Jednoducho vyžaruje silu, moc a vášeň. Zvuk klopkania opätkov so zmyselnou hudbou v pozadí spôsobí, že váš muž zabudne na všetko.

 

5. Kožená bunda

Zlé dievčatá sú sexi, jemná modelka v čipkovanej spodnej bielizni v kombinácii čiernou koženou bundou je veľmi sexi. Spomeňte si na film Pomáda a herečku Oliviu Newton-Johnovú v roli Sandy…

woman in black leather jacket standing beside black metal fence                      

 

6. Sexy kostým

Väčšina mužov má veľa sexuálnych fantázií, či to priznávajú alebo nie. Nesnívajú však o naivných mladých dievčatách, ale o rande napríklad s takou Harley Quinn, Larou Croft alebo nejakou komixovou ženou, ktorú raz videli, no nemôžu zabudnúť. Sexi kostým to dokáže. Neskôr mu ešte vy poďakujete za to, že sa mu splnila jeho fantázia.

 

7. Vaše obľúbené čierne šaty

Keď vás muž vidí v spodnej bielizni, určite viete, ako to skončí. Ale vaše obľúbené čierne šaty… vyzeráte v nich tak dobre. Dodávajú vám sebavedomie a istotu. Konečným cieľom hry môže byť, aby muž pod nimi videl spodnú bielizeň a tak aj s malými čiernymi šatami môžete dosiahnuť čokoľvek.

woman in black spaghetti strap dress standing beside piano                          

 

zdroj