Admin

Pomerne často býva prvý dojem z nejakého človeka mylný. Avšak myšlienky, ktoré vás napadli v prvých okamihoch stretnutia, vypovedajú o mnohom. Tu však nepôjde o nejakého nového známeho, ale o vás. Aká ste žena?

Pokúste sa určiť, ktorá z týchto žien je vydatá. Vaša voľba priamo súvisí s určitými rysm vašej povahy. .

 

1. obrázok

Ste presvedčená, že žena je úplne sebestačná osobnosť, nezávislá na svojom mužovi. Tento názor sa snažíte realizovať tiež v živote. Ani náhodou nie ste konzervatívna. Viac vám vyhovuje moderné usporiadanie vzťahu. Samozrejme ste tvrdou obhajkyňou rovnoprávnosti! Vo vzťahu nemá byť ani jeden ten hlavný a povinnosti sa majú deliť napoly.

 

2. obrázok

Až príliš často sa rozhodujete unáhlene, bez toho aby ste sa plne zoznámila so situáciou. Budí to dojem, že sa držíte ustálených stereotypov a neskúmate, či sa hodí ku konkrétnym okolnostiam. Dosť často tiež ľutujete toho, čo ste urobila. Možno sa vám nepáči, čo vyplynulo z vašej voľby – v tom prípade skúste popracovať na niektorých svojich vlastnostiach.

 

3. obrázok

Na prvom mieste je u vás vždy záujem rodiny. Vážite si tradícií vytváraných po celé generácie. Život svojich drahých sa snažíte usporiadať čo možno najpohodlnejšie a blahobytne. Útulnosť domácnosti, ktorú ste vytvorila, ťahá členov rodiny domov, nech sú kdekoľvek. Ste skrátka ideálna partnerka a gazdiná.

 

4. obrázok

Pomerne často beriete milostné vzťahy na ľahkú váhu. Nevyznávate myšlienku, že človek by mal mať v živote onú jednu jedinú lásku, s ktorou keď sa rozlúči, strávi zvyšok svojich dní v samote. Sú chvíle, kedy si užívate určitý odstup od vzťahu a bez partnerove blízkosti. Keby však prišiel nejaký ten «princ na bielom koni», celkom rada by ste svoje triezve poňatie vzťahu vymenila za horúce lásku a stratila úplne hlavu.

 

Najskôr už ste pochopila, že správne riešenie tento test nemal. Len sme tak trošku skúsili zostaviť váš psychologický portrét. Možno ste sa aj niečo zaujímavé dozvedela