Admin

Muži dokážu byť skutočne mazaní a nikdy neviete, s čím na vás prídu. Avšak títo muži, ktorým patria tieto znamenia zverokruhu sú tí najvernejší z celého horoskopu! Nájdu sa určite výnimky, ale pre tieto znamenia je vernosť charakteristickou vlastnosťou.

 

Vodnár

Títo muži sú snom každej ženy. Nemusíte sa obávať, že budú neverní, pretože jediné čo chcú, je aby mohli stráviť zvyšok svojho života so ženou, ktorú od srdca milujú. Ak máte doma Vodnára, ktorý vás skutočne a úprimne miluje, máte takmer najvernejšieho partnera zo všetkých!

 

Lev

Lev odmietne každú ženu, len aby zachoval svoju vernosť a úctu k svojej partnerke. Na prvý pohľad to môže pôsobiť, že sa Lev občas snaží zapôsobiť na ostatné ženy a niekedy to dokonca vyzerá, že s nimi flirtuje - ale fakt je ten, že ho skutočne zaujíma len tá žena, ktorú má doma.

 

Panna

Títo muži sa vyznačujú svojou úplnou vernosťou. Neboli by schopní podviesť, ani keby chceli. Majú v sebe zakódované, že nepripustia, aby ich partnerka cítila takú bolesť. Pre chlapa so znamením Panna je najdôležitejšie, aby sa mala rodina čo najlepšie a aby panovala pohoda. Sú to ozajstní anjeli!

 

Ak sa vám článok páčil, môžete ho zdieľať so svojimi priateľmi!

 

ZDROJ